Przypominamy, że już w najbliższą sobotę 31 maja będziemy wspólnie świętować jubileuszowe 75. urodziny klubu Orlęta Kielce. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, rodziców, trenerów, zawodników, działaczy oraz związanych z naszym klubem! To będzie nasze, wielkie święto!
Wydarzenie rozpoczynamy punktualnie o godz. 11:00 spotkaniem LKS Orlęta Probudex Kielce – Neptun Końskie w IV lidze świętokrzyskiej. Następnie czeka nas mnóstwo atrakcji, uśmiechu oraz sportowej rywalizacji.
75-lecie klubu Orlęta Kielce. Oto pełny harmonogram sobotniego wydarzenia
Oto pełny harmonogram:
- 10:45 – zbiórka
- 11:00 – mecz I zespołu (Orlęta – Neptun Końskie)
- 13:15 – część artystyczna
- 13:45 – prezentacja drużyn Akademii Piłkarskiej Orlęta Kielce
- 14:00 – festyn sportowo-rekreacyjny
- strefa dmuchawców,
- strefa cateringowa,
- strefa konkursów,
- strefa turnieju wewnętrznego rocznika (3v3),
- strefa meczu dzieci kontra rodzice.
Bądźcie z nami tego dnia, RAZEM pokażmy siłę!
KTO WYGRA MECZ?! ORLĘTA!