Przypominamy, że już w najbliższą sobotę 31 maja będziemy wspólnie świętować jubileuszowe 75. urodziny klubu Orlęta Kielce. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, rodziców, trenerów, zawodników, działaczy oraz związanych z naszym klubem! To będzie nasze, wielkie święto!

Wydarzenie rozpoczynamy punktualnie o godz. 11:00 spotkaniem LKS Orlęta Probudex Kielce – Neptun Końskie w IV lidze świętokrzyskiej. Następnie czeka nas mnóstwo atrakcji, uśmiechu oraz sportowej rywalizacji.

75-lecie klubu Orlęta Kielce. Oto pełny harmonogram sobotniego wydarzenia

Oto pełny harmonogram:

  • 10:45 – zbiórka
  • 11:00 – mecz I zespołu (Orlęta – Neptun Końskie)
  • 13:15 – część artystyczna
  • 13:45 – prezentacja drużyn Akademii Piłkarskiej Orlęta Kielce
  • 14:00 – festyn sportowo-rekreacyjny
  • strefa dmuchawców,
  • strefa cateringowa,
  • strefa konkursów,
  • strefa turnieju wewnętrznego rocznika (3v3),
  • strefa meczu dzieci kontra rodzice.

Bądźcie z nami tego dnia, RAZEM pokażmy siłę!

KTO WYGRA MECZ?! ORLĘTA!