Orlęta Kielce bezbramkowo zremisowały w niedzielnym meczu 30. kolejki RS Active IV ligi z Moravią Morawica. To już trzynaste spotkanie z rzędu bez porażki!
Skład: Zacharski – Maciejewski, Łokieć, Susło, Pryimak, Śliwa, Dudzik, Głowacki, Szymański, Wąs, Lis
Niedzielny remis sprawia, że przedłużamy serię do trzynastu meczów bez porażki. Do końca rozgrywek pozostały cztery spotkania, natomiast najbliższe rozegramy w środę 21 maja. Zmierzymy się wówczas na wyjeździe z wiceliderem – Naprzodem Jędrzejów.