To było nasze, wielkie święto - tak w skrócie można podsumować sobotni festyn z okazji 75-lecia Orląt Kielce. Było mnóstwo atrakcji, sportowych emocji, a przede wszystkim prezentacja drużyn akademii. Na trybunach pojawiła się m.in. prezydent Kielc Agata Wojda. Serdecznie…
Przypominamy, że już w najbliższą sobotę 31 maja będziemy wspólnie świętować jubileuszowe 75. urodziny klubu Orlęta Kielce. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, rodziców, trenerów, zawodników, działaczy oraz związanych z naszym klubem! To będzie nasze, wielkie święto! Wydarzenie rozpoczynamy…