LKS Orlęta Probudex Kielce zanotowały czwarte zwycięstwo w tym sezonie! Piłkarze Michała Pałgana pokonali w niedzielę na własnym stadionie Klimontowiankę Klimontów 2:0. Bramki zdobyli Jacek Kiełb oraz w drugiej odsłonie wynik ustalił Kacper Śliwa.

LKS Orlęta Probudex Kielce rozpoczęły sezon od domowego remisu z Alitem Ożarów 1:1. Taki sam wynik padł w drugiej kolejce z Hetmanem Włoszczowa. Kolejnym rywalem był beniaminek – Orlicz Suchedniów, z którym nasza drużyna wygrała 2:1. Następnie potwierdziła ona świetną formę w kolejnych spotkaniach z Arką Pawłów i Pogonią Staszów – pewnie zgarnęła sześć punktów. Ostatnio seria została jednak przerwana przez Moravię Morawica, z którą przegraliśmy 1:2.

Czwarte zwycięstwo seniorów w tym sezonie! – Orlęta Kielce

LKS Orlęta Probudex Kielce zanotowały czwarte zwycięstwo w tym sezonie! Piłkarze Michała Pałgana pokonali w niedzielę na własnym stadionie Klimontowiankę Klimontów 2:0. Pierwszą bramkę zdobył w 43. minucie Jacek Kiełb, natomiast wynik w drugiej ustalił Kacper Śliwa.

Skład: Zacharski – Dudzik, Maciejewski, Wąs, Lis – Pryimak, Walkowiak, Łokieć, Kwiecień – Kuca, Kiełb

Dzięki temu zwycięstwu nasz zespół awansował na piątą lokatę w tabeli IV ligi. Po siedmiu kolejkach ma na koncie 14 pkt i cztery punkty straty do liderującego AKS 1947 Busko-Zdrój.