Drużyna rocznika 2012 pokonała we wtorek w derbowym spotkaniu KKP Koronę Kielce 6:5. Dwa gole strzelił Arkadiusz Nowak, natomiast aż trzy asysty – Jan Łuczkiewicz. – Choć nie był to nasz najlepszy mecz pod względem organizacji, drużyna pokazała ogromny charakter i determinację – mówił trener Damian Salwa.

Orlęta Kielce PRO/A – KKP Korona Kielce 6:5

II liga świętokrzyska

Bramki: Łuczkiewicz (asysta – Kowalczyk), Nowak (Łuczkiewicz), Kowalczyk (Kulina), Kaczmarczyk (Łuczkiewicz), Pająk (Kaczmarczyk), Nowak (Kaczmarczyk)

Skład: Kania, Tokarczyk, Dobosz, Cegielski, Łuczkiewicz, Fiuk, Kowalczyk, Kulina, Salwa, Skrobek, Pająk, Nowak, Szymczyk, Król, Kundera, Boroń M., Wilczyński, Mrożek, Kaczmarczyk.

Trener Damian Salwa: – Mecz obfitował w zwroty akcji, a wynik zmieniał się kilkukrotnie. Straciliśmy aż pięć bramek, z czego cztery padły po naszych własnych błędach, które pozwoliły rywalom wrócić do gry. Choć nie był to nasz najlepszy mecz pod względem organizacji, drużyna pokazała ogromny charakter i determinację, odwracając losy spotkania mimo trudnych momentów. Brawa dla całego zespołu za walkę i zaangażowanie.

Zapraszamy do zapisów na treningi tego rocznika pod nr telefonu: 791 657 696, trener Damian Salwa.

Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

____________________________

Partnerzy: Probudex S.A, Biernat-Dachy, Betonpl, Szkoła Jazdy PILOT, Targi Kielce S.A., Oxyshoppl.