LKS Orlęta Probudex Kielce niespodziewanie poległ w niedzielnym spotkaniu 11. kolejki IV ligi z Granatem Skarżysko-Kamienna 0:1. Tym samym dobiegła końca nasza seria pięciu zwycięstw z rzędu. Była to druga porażka w trwających rozgrywkach.

LKS Orlęta Probudex Kielce spisuje się ostatnio bardzo dobrze. Nie dość, że zremisowała na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce, to pokonała Klimontowiankę Klimontów (2:0), GKS Nowiny (5:1) oraz w ubiegły weekend Wierną Małogoszcz. Na dodatek odniosła zwycięstwo w pucharowym starciu z Orliczem Suchedniów.

Druga porażka w sezonie seniorów! – Orlęta Kielce

LKS Orlęta Probudex Kielce niespodziewanie poległ w niedzielnym spotkaniu 11. kolejki IV ligi z Granatem Skarżysko-Kamienna 0:1. Tym samym dobiegła końca nasza seria pięciu zwycięstw z rzędu. Była to druga porażka w trwających rozgrywkach.

Skład: Zacharski – Wąs, Susło, Maciejewski, Dudzik – Walkowiak, Lis, Kuca, Kwiecień – Kiełb, Śliwa

Na ten moment nasz zespół zajmuje czwartą lokatę w tabeli IV ligi z dorobkiem 21 punktów. Do liderującego AKS-u Busko-Zdrój tracimy aktualnie dziewięć pkt.