LKS Orlęta Probudex Kielce zremisowały na wyjeździe z Hetmanem Włoszczowa 1:1 w 2. kolejce IV ligi świętokrzyskiej. Bramkę zdobył Sebastian Wąs, który w 78. minucie wykorzystał rzut karny. To był dla naszego zespołu drugi remis z rzędu.

LKS Orlęta Probudex Kielce rozpoczęły obecny sezon od domowego remisu z Alitem Ożarów 1:1. Nie było zatem wątpliwości, że prowadzona od niedawna przez trenera Michała Pałgana drużyna będzie chciała zdobyć trzy punkty w kolejnym meczu. Niestety, tym razem się nie udało.

Drugi remis z rzędu drużyny seniorów! – Orlęta Kielce

Orlęta – podobnie jak przed tygodniem – słabo rozpoczęły mecz. Już w 5. minucie gola dla gospodarzy strzelił Tomasz Matuszewski. Nasz zespół zdołał jednak doprowadzić do wyrównania w 78. minucie, kiedy rzut karny na bramkę zamienił Sebastian Wąs. Minutę wcześniej drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył piłkarz Hetmana Krystian Siewier. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Do 11. kolejki trafił Damian Wawszczyk

Skład: Zacharski – Piątek, Susło, Dudzic, Wąs – Łokieć, Walkowiak Pryimak, Kuca (80′ Szymański), Jaśkiewicz (60′ Wawszczyk) – Śliwa (70′ Węgliński)

Na ten moment Orlęta zajmują 12. miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch punktów, ex aequo z Hetmanem.