LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w niedzielę na wyjeździe Arkę Pawłów 2:1 w 4. kolejce IV ligi świętokrzyskiej. Po raz kolejny w tym sezonie do siatki trafił Rostysław Pryjmak, natomiast decydującą bramkę zdobył obrońca – Adrian Maciejewski. Było to drugie zwycięstwo naszej drużyny w obecnych rozgrywkach.
LKS Orlęta Probudex Kielce rozpoczęły sezon od domowego remisu z Alitem Ożarów 1:1. Nie było zatem wątpliwości, że prowadzona od niedawna przez trenera Michała Pałgana drużyna będzie chciała zdobyć trzy punkty w kolejnym meczu. Niestety, nie udało się pokonać Hetmana Włoszczowa i ponownie padł remis 1:1. Kolejnym rywalem był beniaminek – Orlicz Suchedniów, z którym nasza drużyna wygrała 2:1. Teraz nadszedł czas na kolejny triumf.
Drugie zwycięstwo z rzędu drużyny seniorów! – Orlęta Kielce
LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w niedzielę na wyjeździe Arkę Pawłów 2:1 w 4. kolejce IV ligi świętokrzyskiej. Po raz kolejny w tym sezonie do siatki trafił Rostysław Pryjmak, natomiast decydującą bramkę zdobył obrońca – Adrian Maciejewski. Było to drugie zwycięstwo naszej drużyny w obecnych rozgrywkach.
Skład: Zacharski – Dudzik, Maciejewski, Lis, Wąs – Walkowiak, Łokieć, Pryimak, Kwiecień – Wawszczyk, Kiełb
Po czterech kolejkach ligowych LKS Orlęta Probudex Kielce zajmują siódme miejsce w tabeli z dorobkiem ośmiu punktów. Do liderującego GKS-u Rudki tracą dwa pkt.