Drużyna, kolektyw, jedność – oto słowa, które doskonale charakteryzują, co jest najważniejsze dla zawodników Akademii Piłkarskiej Orlęta Kielce. Nasza drużyna ma niepowtarzalną okazję, by pojechać na Puchar Muszkieterów w Łodzi i zobaczyć z bliska legendarnych piłkarzy zarówno reprezentacji Polski, jak i Francji. Na boisku wystąpi choćby Thierry Henry czy wielu innych byłych zawodników.
Orlęta Kielce walczą o wyjazd na Puchar Muszkieterów w Łodzi
To tutaj, na boisku, uczą się oni cech, które przydadzą im się w przyszłości: wytrwałość, dyscyplina, współpraca, wzajemny szacunek czy odwaga. Teraz nadszedł moment, w którym możemy im pomóc postawić niezwykle ważny krok w ich dalszym rozwoju. Nasza drużyna ma niepowtarzalną okazję, by pojechać na Puchar Muszkieterów w Łodzi i zobaczyć z bliska legendarnych piłkarzy zarówno reprezentacji Polski, jak i Francji. Na boisku wystąpi choćby Thierry Henry czy wielu innych byłych zawodników.
Aby tego dokonać i wywalczyć szansę wyjazdu, potrzebujemy Waszego wsparcia. Każdy ruch przybliża naszych chłopaków do wyjazdu na to wyjątkowe wydarzenie. Liczymy na Was!
Pokażmy naszą siłę i zróbmy coś niesamowitego. REAGUJCIE, KOMENTUJCIE, UDOSTĘPNIAJCIE i PRZEKAZUJCIE ZNAJOMYM. KTO WYGRA?! Orlęta!
https://www.facebook.com/100084751250968/videos/1040824777936767?locale=pl_PL