Szymon Marcinkowski z Akademii Piłkarskiej Orlęta Kielce odebrał w sobotę na Stadionie Śląskim w Chorzowie powołanie do reprezentacji Polish Soccer Skills. – Jestem bardzo szczęśliwy z powołania do reprezentacji PSS, to dla mnie duże wyróżnienie. Atmosfera była świetna, a poziom gry wysoki – powiedział Szymek.
To bardzo duża nobilitacja dla naszego zawodnika, zwłaszcza że wybrano zaledwie 26 z 460 zawodników z tego rocznika. Już na początku stycznia weźmie udział on udział w zgrupowaniu w Cetniewie, a następnie za granicą.
Duże wyróżnienie dla naszego zawodnika – Akademia Piłkarska Orlęta Kielce
Szymon Marcinkowski z Akademii Piłkarskiej Orlęta Kielce i drużyny 2011 PRO odebrał w sobotę na Stadionie Śląskim w Chorzowie powołanie do reprezentacji Polish Soccer Skills. – Jestem bardzo szczęśliwy z powołania do reprezentacji PSS, to dla mnie duże wyróżnienie. Atmosfera była świetna, a poziom gry wysoki. Wyjście na murawę Stadionu Śląskiego i zagranie na niej było dla mnie niesamowitym przeżyciem – mówił tuż po wydarzeniu.
Szymek, jeszcze raz ogromne gratulacje! Tak trzymaj!