Akademia Piłkarska Orlęta Kielce składa serdeczne podziękowania naszemu Partnerowi Głównemu – Betonpl Sp. z o.o – za okazane zaufanie oraz realne wsparcie w rozwoju młodych talentów.

AP Orlęta Kielce szykuje się do kolejnego weekendu. Już niebawem kolejne mecze roczników 2012, 2013 oraz 2014. Wciąż zachęcamy za to do zapisów na treningi najmłodszych grup: 2018, 2019 i 2020.

Dziękujemy za wsparcie! – LKS Orlęta Probudex Kielce

Akademia Piłkarska Orlęta Kielce składa serdeczne podziękowania naszemu Partnerowi Głównemu – Betonpl Sp. z o.o – za okazane zaufanie oraz realne wsparcie w rozwoju młodych talentów.

Z optymizmem patrzymy w przyszłość i czekamy na kolejne miesiące współpracy, wierząc, że wspólnie osiągniemy jeszcze więcej sukcesów!

Fot. Oliwia Masternak – MastPhoto