LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w niedzielnym spotkaniu 16. kolejki IV ligi wicelidera tabeli Koronę III Kielce 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Jacek Kiełb, Rostysław Pryjmak oraz Mikołaj Kuca. Dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy na piątą pozycję w tabeli.
LKS Orlęta Probudex Kielce spisują się ostatnio całkiem nieźle. Po przegranym spotkaniu z Granatem Skarżysko-Kamienną wróciły na ścieżkę zwycięstw i pokonały Piaskowiankę Piaski oraz Victorię Skalbmierz. Choć w ostatnim meczu z AKS-em Busko-Zdrój nasz zespół poległ, wciąż znajduje się w czołówce ligowej tabeli.
Dziewiąte zwycięstwo seniorów w sezonie! – Orlęta Kielce
LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w niedzielnym spotkaniu 16. kolejki IV ligi wicelidera tabeli Koronę III Kielce 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Jacek Kiełb, Rostysław Pryjmak oraz Mikołaj Kuca. Dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy na piątą pozycję w tabeli.
Skład: Zacharski – Dudzik (86′ Węgliński), Susło, Wąs – Łokieć, Lis, Walkowiak, Kwiecień (77′ Głowacki), Wawszczyk (56′ Kuca) – Śliwa (64′ Pryjmak), Kiełb (86′ Jaśkiewicz)
Po 15 rozegranych meczach nasz zespół zajmuje piąte miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 30 punktów. Do liderującego AKS-u traci teraz 12 pkt.