Gabriel Piątek został w niedzielę kolejnym nowym piłkarzem LKS Orlęta Probudex Kielce. To już trzeci transfer podczas letniego okienka transferowego. „Nie musisz być świetny, żeby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być świetny” – napisano w mediach społecznościowych naszego klubu.
Gabriel ma 19 lat. Jest on wychowankiem drużyny AP Szydłowiec, z której trafił do Granatu Skarżysko-Kamienna. Następnie występował w barwach Polonii Warszawa oraz Sandecji Nowy Sącz w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, aby przed sezonem 2024/25 wrócić do Granatu. Według kieleckapilka.pl rozegrał dotąd łącznie 31 meczów w IV lidze.
Gabriel Piątek piłkarzem LKS Orlęta Probudex Kielce!
Gabriel Piątek został w niedzielę ogłoszony nowym zawodnikiem LKS Orlęta Probudex Kielce. „Nie musisz być świetny, żeby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być świetny” – napisano w mediach społecznościowych naszego klubu. To transfer definitywny i trzecie wzmocnienie naszego zespołu przed zbliżającą się rundą jesienną IV ligi. Wcześniej wzmocnili go już Patryk Kwiecień oraz Mikołaj Kuca. A to przecież nie koniec…