Grzegorz Kowalczyk został ogłoszony nowym piłkarzem Orląt Kielce – poinformowaliśmy w mediach społecznościowych. 19-latek dołączył do naszej drużyny na zasadzie transferu czasowego z GKS-u Rudki. „Sukces nie jest przypadkiem. To ciężka praca, wytrwałość i pasja” – przekazano na Facebooku.
Grzegorz jest wychowankiem KKP Korony Kielce. Potem reprezentował barwy Korony Kielce S.A, w której występował w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Następnie grał dla Spartakusa Daleszyce oraz ostatnio GKS-u Rudki, w którym zbierał minuty w rozgrywkach IV ligi.
Grzegorz Kowalczyk nowym piłkarzem LKS Orlęta Probudex Kielce!
Grzegorz Kowalczyk został ogłoszony nowym piłkarzem Orląt Kielce – poinformowaliśmy w mediach społecznościowych. 19-latek dołączył do naszej drużyny na zasadzie transferu czasowego z GKS-u Rudki. „Sukces nie jest przypadkiem. To ciężka praca, wytrwałość i pasja” – przekazano na Facebooku. To nasze czwarte wzmocnienie podczas letniego okienka transferowego.
Orlęta Kielce zainaugurują sezon już w niedzielę 10 sierpnia, kiedy zmierzą się u siebie z Alitem Ożarów.