Igor Kaczmarczyk na zgrupowaniu makroregionalnych kadr rocznika 2012 w Busku-Zdroju. Nasza reprezentacja zmierzy się z województwami: podkarpackim, opolskim oraz podlaskim.
Igor, jesteśmy bardzo dumni, trzymamy kciuki!
Fot. PZPN/Cyfrasport
Igor Kaczmarczyk na zgrupowaniu makroregionalnych kadr rocznika 2012 w Busku-Zdroju. Nasza reprezentacja zmierzy się z województwami: podkarpackim, opolskim oraz podlaskim.
Igor, jesteśmy bardzo dumni, trzymamy kciuki!
Fot. PZPN/Cyfrasport