Igor Kaczmarczyk na zgrupowaniu makroregionalnych kadr rocznika 2012 w Busku-Zdroju. Nasza reprezentacja zmierzy się z województwami: podkarpackim, opolskim oraz podlaskim.

Igor, jesteśmy bardzo dumni, trzymamy kciuki!

Fot. PZPN/Cyfrasport