Przedstawiamy państwu jedenastu najlepszych zawodników Akademia Piłkarska Orlęta Kielce w rundzie jesiennej trwającego sezonu. Gratulacje dla wszystkich naszych piłkarzy, pokazaliście klasę!
Już za tydzień czekają nas kolejne spotkania naszych zespołów. Wciąż zachęcamy za to do zapisów na treningi najmłodszych grup: 2018, 2019 i 2020.
Jedenastka rundy jesiennej – Akademia Piłkarska Orlęta Kielce
Przedstawiamy państwu jedenastu najlepszych zawodników Akademia Piłkarska Orlęta Kielce w rundzie jesiennej trwającego sezonu. Gratulacje dla wszystkich naszych piłkarzy, pokazaliście klasę!
Wyróżnieni zawodnicy reprezentują roczniki 2011-2016 i swoją postawą na boisku, zaangażowaniem oraz rozwojem zasłużyli na docenienie.
Gratulacje dla wszystkich naszych piłkarzy, pokazaliście klasę!
Skład: Miłosz Zembala (2012), Marcel Piątek (2011), Julian Głazowski (2013), Jakub Łukasik (2015) – Szymon Marcinkowski (2011), Antoni Bitnerowski (2014), Rębosz (2015), Aleksander Domański (2016) – Oliwier Czaja (2014), Stanisław Stawiarski (2013), Igor Kaczmarczyk (2012)
