Już jutro Korona Kielce zmierzy się na własnym stadionie z Widzewem Łódź. Jako LKS Orlęta Probudex Kielce, trzymamy kciuki, powodzenia!
Jesteśmy z Wami! – LKS Orlęta Probudex Kielce
Już jutro Korona Kielce zmierzy się na własnym stadionie z Widzewem Łódź. Ten mecz może zadecydować o tym, kto utrzyma się w Ekstraklasie na kolejny sezon.
Jako LKS Orlęta Probudex Kielce, jesteśmy razem z naszym klubem partnerskim, trzymamy kciuki i wierzymy w zwycięstwo. Powodzenia!