Drużyna 2011 PRO prowadzona przez trenera Huberta Pawlika pokonała w niedzielę w kolejnym meczu I ligi świętokrzyskiej trampkarza młodszego Wisłę Sandomierz 5:2. Tym samym było to dla niej trzecie zwycięstwo z rzędu. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Piotr Kotarowski, natomiast po trafieniu dołożyli Adaś Witecki, Dawid Partyka oraz Ksawery Janduła. Zawodnikiem meczu został za to wybrany Piotr Gagis.
Gole: Piotrek Kotarowski 2xG, Adaś Witecki G (A), Ksawery Janduła, Dawid Partyka G (A), Szymek Marcinkowski (A)
Zawodnik meczu: Piotrek Gagis
Skład: Piłat, Czeszkiewicz – Wojkowski, Piątek, Janduła, Kwiatek, Synowiec, Chrobot, Kotarowski, Witecki, Marcinkowski, Partyka, Gagis.
Trener Hubert Pawlik: – Tuż przed pierwszym gwizdkiem arbitra dowiedzieliśmy się, że pięciu naszych zawodników nie może zagrać w tym meczu. Mimo to, będąc w trzynastu, pokazaliśmy ogromną wolę walki, determinację i motywację, by zdobyć trzy punkty. Było mnóstwo nerwów, ale ostatecznie udało się tego dokonać. Na ten moment mamy komplet pkt i czekamy na kolejne wyzwania.