LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w niedzielnym meczu 30. kolejki IV ligi Victorię 2015 Skalbimierz 1:0. Strzelcem jedynego gola był Kamil Łokieć.

Piłkarze Pawła Jaworka w poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe Piaskowiankę Piaski 2:0. Tym samym wrócili na ścieżkę zwycięstw. Teraz stanęli przed szansą na kolejny triumf.

Kolejne zwycięstwo seniorów! – LKS Orlęta Probudex Kielce

LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w niedzielnym meczu 30. kolejki IV ligi Victorię 2015 Skalbimierz 1:0. Strzelcem jedynego gola był Kamil Łokieć.

Skład: Zacharski – Maciejewski, Susło, Lis, Wąs – Walkowiak, Łokieć (90′ Węgliński), Kwiecień (60′ Śliwa), Szymański (65′ Marszałek) – Kuca (73′ Dudzik), Kiełb (60′ Foks)