Drużyna LKS Orlęta Probudex Kielce pokonała w sobotnim spotkaniu 21. kolejki IV ligi Arkę Pawłów 3:1. Było to czwarte zwycięstwo z rzędu w rundzie wiosennej.

Przed tygodniem piłkarze Pawła Jaworka pokonali Orlicza Suchedniów 2:0. Po jednym trafieniu zanotowali Jacek Kiełb oraz Piotr Foks.

Kolejne zwycięstwo seniorów! – LKS Orlęta Probudex Kielce

Drużyna LKS Orlęta Probudex Kielce pokonała w sobotnim spotkaniu 21. kolejki IV ligi Arkę Pawłów 3:1. Było to czwarte zwycięstwo z rzędu w rundzie wiosennej.

LKS Orlęta Probudex Kielce – Arka Pawłów 3:1 (1:0)

Gole: Foks (43′, 59′), Dudzik (50′) – Piatrenka (70′)

Skład: Zacharski – Wąs, Maciejewski, Susło, Dudzik – Kwiecień (75′ Kiełb), Marszałek (56′ Walkowiak), Szymański (75′ Kowalczyk), Foks (88′ Piątek) – Pryjmak (82′ Śliwa), Jaśkiewicz (56′ Kuca).