Drużyna LKS Orlęta Probudex Kielce pokonała w sobotnim spotkaniu 21. kolejki IV ligi Arkę Pawłów 3:1. Było to czwarte zwycięstwo z rzędu w rundzie wiosennej.
Przed tygodniem piłkarze Pawła Jaworka pokonali Orlicza Suchedniów 2:0. Po jednym trafieniu zanotowali Jacek Kiełb oraz Piotr Foks.
Kolejne zwycięstwo seniorów! – LKS Orlęta Probudex Kielce
Drużyna LKS Orlęta Probudex Kielce pokonała w sobotnim spotkaniu 21. kolejki IV ligi Arkę Pawłów 3:1. Było to czwarte zwycięstwo z rzędu w rundzie wiosennej.
LKS Orlęta Probudex Kielce – Arka Pawłów 3:1 (1:0)
Gole: Foks (43′, 59′), Dudzik (50′) – Piatrenka (70′)
Skład: Zacharski – Wąs, Maciejewski, Susło, Dudzik – Kwiecień (75′ Kiełb), Marszałek (56′ Walkowiak), Szymański (75′ Kowalczyk), Foks (88′ Piątek) – Pryjmak (82′ Śliwa), Jaśkiewicz (56′ Kuca).