LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w sobotnim spotkaniu 10. kolejki IV ligi Wierną Małogoszcz 1:0. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Mikołaj Kuca. Było to szóste zwycięstwo w tym sezonie!

LKS Orlęta Probudex Kielce rozpoczęły sezon od remisu z Alitem Ożarów 1:1. Taki sam wynik padł w drugiej kolejce z Hetmanem Włoszczowa. Kolejnym rywalem był beniaminek – Orlicz Suchedniów, z którym nasza drużyna wygrała 2:1. Następnie potwierdziła ona świetną formę w kolejnych starciach z Arką Pawłów i Pogonią Staszów – pewnie zgarnęła sześć punktów. Seria została przerwana przez Moravię Morawica, z którą przegraliśmy 1:2. Ostatnie trzy spotkania, to jednak dwie wygrane – z Klimontowianką Klimontów (2:0) oraz GKS-em Nowiny (5:1) i remis ze Spartakusem Daleszyce.

Kolejne zwycięstwo seniorów! – Orlęta Kielce

LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w sobotnim spotkaniu 10. kolejki IV ligi Wierną Małogoszcz 1:0. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Mikołaj Kuca. Było to szóste zwycięstwo w tym sezonie!

Skład: Zacharski – Wąs, Maciejewski (46′ Kiełb), Susło, Dudzik (78′ Węgliński) – Łokieć, Walkowiak, Pryimak (61′ Kwiecień), Kuca (86′ Marszałek) – Wawszczyk (46′ Lis), Śliwa (86′ Głowacki)

Dzięki tej wygranej nasz zespół ma już na koncie 21 punktów w ligowej tabeli. Na ten moment zajmuje on czwarte miejsce, mając sześć pkt straty do liderującego AKS 1947 Busko-Zdrój.