Michał Pałgan został nowym trenerem LKS Orlęta Probudex Kielce – poinformowano na oficjalnych mediach społecznościowych klubu. Szkoleniowiec zastąpił na stanowisku Tomasza Kołodziejczyka, który zrezygnował z posady po zakończeniu ubiegłego sezonu.
„Pałgan to wychowanek Korony Kielce, były zawodnik m.in. GKS Nowiny, Wierna Małogoszcz czy Orląt Kielce, wnosi do swojej pracy trenerskiej doświadczenie boiskowe i znajomość lokalnego środowiska piłkarskiego. Jego dotychczasowa kariera trenerska koncentrowała się na pracy w Orlętach, co świadczy o jego zaangażowaniu w rozwój klubu” – czytamy na Facebooku.
Michał Pałgan nowym trenerem LKS Orlęta Probudex Kielce!
Michał Pałgan został nowym trenerem LKS Orlęta Probudex Kielce – poinformowano na oficjalnych mediach społecznościowych klubu. Szkoleniowiec zastąpił na stanowisku Tomasza Kołodziejczyka, który zrezygnował z posady po zakończeniu ubiegłego sezonu. Do tej pory wspierał byłego trenera jako asystent. „W tym duecie Orlęta zrobiły duży postęp i rosły w siłę” – przekazano.
Wierzymy, że pod jego wodzą Orlęta będą walczyć o jeszcze wyższe cele w sezonie 2025/26 RS Active 4 Ligi!