Michał Pałgan przestał pełnić funkcję trenera pierwszego zespołu LKS Orlęta Probudex Kielce – poinformował w piątek klub w oficjalnym komunikacie. „Decyzja została podjęta po dokładnej analizie sytuacji sportowej i jest podyktowana dobrem klubu” – przekazano. Niebawem podamy, kto zostanie jego następcą.
Nasza drużyna spisywała się ostatnio przeciętnie. Po przegranym spotkaniu z AKS-em Busko Zdrój 0:3 wróciła co prawda na ścieżkę zwycięstw i pewnie pokonała Koronę III Kielce 3:1, natomiast w ostatnich dniach nie dość, że polegliśmy z Neptunem Końskie, to ponieśliśmy bolesną porażkę w starciu z GKS-em Rudki.
Michał Pałgan przestał pełnić funkcję trenera LKS Orlęta Probudex Kielce!
Michał Pałgan przestał pełnić funkcję trenera pierwszego zespołu LKS Orlęta Probudex Kielce – poinformował w piątek klub w oficjalnym komunikacie.
„W związku z ostatnimi niezadowalającymi wynikami drużyny, postanowiliśmy zakończyć współpracę z trenerem Michałem Pałganem. Decyzja została podjęta po dokładnej analizie sytuacji sportowej i jest podyktowana dobrem klubu oraz kibiców. Dziękujemy trenerowi za wkład w rozwój zespołu i życzymy sukcesów w dalszej karierze” – czytamy. Wkrótce ogłosimy nazwisko nowego szkoleniowca oraz plany na przyszłość.
LKS Orlęta Probudex Kielce po rundzie jesiennej zajmują siódme miejsce w tabeli, mając w dorobku 30 pkt. Do liderującego AKS-u tracą 15 punktów.