Piotrek Boćkowski z drużyny 2017 PRO został wybrany najlepszym bramkarzem środowej Bitwy Bramkarskich. Poza tym w zmaganiach wystąpiło kilku innych naszych zawodników.
Drużyna 2017 PRO jest prowadzona przez trenerów Kamila Mroza i Sebastiana Wąsa.
Najlepszy w Bitwie Warszawskich Dwójek! – Akademia Piłkarska Orlęta Kielce
Piotrek Boćkowski z drużyny 2017 PRO został wybrany najlepszym bramkarzem środowej Bitwy Bramkarskich Dwójek organizowanej przez Industria Akademia Korona Kielce.
W zmaganiach wzięli udział również: Igor Kapral i Filip Żelski (2016 PRO) oraz Tomasz Żelazny (2017 PRO).
Chłopcy, ogromne gratulacje.
Pokazaliście, na co Was stać.