Akademia Piłkarska Orlęta Kielce rozpoczęła w tym tygodniu serię obozów przygotowawczych do nadchodzącego sezonu. Nasi zawodnicy będą trenować w miejscowości Szalowa – w województwie Podkarpackim. Będzie to dla nich z pewnością owocny czas, który zapamiętają na długo. Zapraszamy na relację z dwóch pierwszych dni!

Akademia Piłkarska Orlęta Kielce rozpocznie w sierpniu pierwsze rozgrywki ligowe. Z tego powodu nasi zawodnicy robią, co mogą, by osiągnąć najwyższą formę. Zobaczcie, co robią na zgrupowaniu w Szalowej.

Obóz w Szalowej – I i II dzień – Orlęta Kielce

  • I dzień – środa

    We środę tuż przed godz. 9 nasze roczniki 2012, 2013, 2014 oraz 2015 wyjechały na obóz przygotowawczy. Po dotarciu na miejsce zawodnicy zameldowali się na obiekcie Szalowa Sport Arena.Następnie obiad, a potem pierwszy trening na boisku.

    Powrót, kąpiel, krótki odpoczynek i kolacja. Punktualnie o godz. 20 wszyscy zawodnicy oraz wychowawcy spotkali się w auli, by omówić regulamin oraz zasady obozu. Tuż po tym wszyscy udali się do łóżek, by przygotować się na czwartek.

    • II dzień – czwartek

    Dzień rozpoczęliśmy wcześnie – już o godz. 7:30. Prysznic, mycie zębów i spotkaliśmy się na śniadaniu. Potem pierwsza jednostka treningowa, po czym wszyscy udali się na pyszny obiad.

    Aby skutecznie się zregenerować, nasi zawodnicy odpoczywali na basenie. Nie brakowało wygłupów, energii oraz pokazów artystycznych. Tuż po 16 młodzi piłkarze po raz drugi tego dnia wyszli na zieloną murawę.

    Kolacja, intensywny turniej w grę EA Sports FC 25, natomiast na sam koniec zawody w siatkonogę oraz turniej w tenisa stołowego. I to już koniec – nie możemy się doczekać kolejnego dnia!

    • Zachęcamy do obserwowania naszego profilu, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
    • Partnerzy: Probudex S.A, Biernat-Dachy, Betonpl, Szkoła Jazdy PILOT, Targi Kielce S.A., Oxyshoppl.