Akademia Piłkarska Orlęta Kielce rozpoczęła w tym tygodniu serię obozów przygotowawczych do nadchodzących rozgrywek. Nasi zawodnicy z roczników 2012, 2013, 2014 oraz 2015 intensywnie trenują w Szalowej, by być gotów do rywalizacji. Zapraszamy na relację z czwartego dnia!
Nasi zawodnicy od środy trenują w miejscowości Szalowa – w województwie Podkarpackim. Jest to dla nich owocny czas, który z pewnością zapamiętają na długo. Akademia Piłkarska Orlęta Kielce rozpocznie w sierpniu pierwsze rozgrywki ligowe. Z tego powodu nasi zawodnicy robią, co mogą, by osiągnąć najwyższą formę.
Obóz w Szalowej – IV dzień! – Orlęta Kielce
Dzień standardowo rozpoczęliśmy od pysznego śniadania. Krótki odpoczynek, po czym ruszyliśmy na rajd pieszy na trasie Gorlice – Szalowa (ok. 10 km). Trzeba przyznać, że nie było to wcale łatwe wyzwanie, natomiast udało nam zrealizować go w bardzo dobrym czasie.
Wróciliśmy na obiad. Tuż po nim odpoczynek i zebranie sił na pierwszy tego dnia trening. Trenerzy przygotowali sporo ćwiczeń strzeleckich, w związku z czym chłopcy mieli okazję się wykazać. Po powrocie zjedliśmy kolację, a sobotę spuentowaliśmy sauną oraz jacuzzi.
Zachęcamy do obserwowania naszego profilu, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Partnerzy: Probudex S.A, Biernat-Dachy, Betonpl, Szkoła Jazdy PILOT, Targi Kielce S.A., Oxyshoppl.