Nasze cztery zawodniczki drużyny Orlęta „Pilotki” Girls wystąpiły w poniedziałek w finałach wojewódzkich
4MOVE 1×1 CUP! – To był udany występ w wykonaniu naszych zawodniczek. Jestem dumny, że pokazały, co potrafią – przyznał trener Tomasz Pabjan.
Wydarzenie odbyło się na stadionie miejskim przy ul. Prostej w Kielcach. Na miejscu było mnóstwo zawodniczek z wielu świętokrzyskich klubow.
Orlęta Girls na finałach wojewódzkich! – Akademia Piłkarska Orlęta Kielce
Nasze cztery zawodniczki drużyny Orlęta „Pilotki” Girls wystąpiły w poniedziałek w finałach wojewódzkich
4MOVE 1×1 CUP! – To był udany występ w wykonaniu naszych zawodniczek. Nie było zwątpienia, ani braku wiary we własne umiejętności. Jestem dumny, że pokazały, co potrafią – przyznał trener Tomasz Pabjan.
Reprezentowały nas godnie:
- Blanka Gawlik – 2014
- Melisa Szumska – 2015
- Alicja Adamczyk – 2016
- Amelia Kiełb – 2017
Ogromne gratulacje, dziewczyny!
Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Fot. Dominik Szumski
Zapraszamy do zapisów na treningi Orlęta „Pilotki” Girls pod nr telefonu: 513 773 758, trener Tomasz Pabjan.
Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
Partnerzy: Probudex S.A, Biernat-Dachy, Betonpl, Szkoła JAZDY PILOT, Targi Kielce S.A., Oxyshoppl.