Nasze cztery zawodniczki drużyny Orlęta „Pilotki” Girls wystąpiły w poniedziałek w finałach wojewódzkich
4MOVE 1×1 CUP! – To był udany występ w wykonaniu naszych zawodniczek. Jestem dumny, że pokazały, co potrafią – przyznał trener Tomasz Pabjan.

Wydarzenie odbyło się na stadionie miejskim przy ul. Prostej w Kielcach. Na miejscu było mnóstwo zawodniczek z wielu świętokrzyskich klubow.

Orlęta Girls na finałach wojewódzkich! – Akademia Piłkarska Orlęta Kielce


Nasze cztery zawodniczki drużyny Orlęta „Pilotki” Girls wystąpiły w poniedziałek w finałach wojewódzkich
4MOVE 1×1 CUP! – To był udany występ w wykonaniu naszych zawodniczek. Nie było zwątpienia, ani braku wiary we własne umiejętności. Jestem dumny, że pokazały, co potrafią – przyznał trener Tomasz Pabjan.

Reprezentowały nas godnie:

  • Blanka Gawlik – 2014
  • Melisa Szumska – 2015
  • Alicja Adamczyk – 2016
  • Amelia Kiełb – 2017

Ogromne gratulacje, dziewczyny!
Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Fot. Dominik Szumski


Zapraszamy do zapisów na treningi Orlęta „Pilotki” Girls pod nr telefonu: 513 773 758, trener Tomasz Pabjan.

Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Partnerzy: Probudex S.A, Biernat-Dachy, Betonpl, Szkoła JAZDY PILOT, Targi Kielce S.A., Oxyshoppl.