Orlęta Kielce rozpoczynają przygotowania do nadchodzących rozgrywek IV ligi. Wiemy już, z kim zawodnicy Michała Pałgana zmierzą się w sparingach. Jeden z rywali jest spoza województwa świętokrzyskiego.

Orlęta Kielce zakończyły ubiegły sezon IV ligi na piątym miejscu w tabeli. Tuż po zakończeniu rozgrywek z funkcją trenera pożegnał się Tomasz Kołodziejczyk, który zdecydował się odpocząć. Jego miejsce zajął dotychczasowy asystent Michał Pałgan, który przygotuje zespół do nadchodzących rozgrywek.

Oto plan sparingów seniorów w okresie przygotowawczym – Orlęta Kielce

Orlęta Kielce rozegrają pierwszy sparing na wyjeździe już w najbliższą sobotę 12 lipca o godz. 12:30. Cztery dni później drużynę czeka domowa konfrontacja z Piaskowianką Piaski. Następnie wyjazd do Szydłowca na mecz z Szydłowianką. Na koniec lipca trzy ostatnie sparingi: ze Spartakusem Daleszyce, GKS-em Nowiny oraz Orliczem Suchedniów.

Oto plan sparingów seniorów w okresie przygotowawczym:

  • 12.07, godz. 12:30 – AKS Busko-Zdrój (wyjazd)
  • 16.07, godz. 18:00 – Piaskowianka Piaski (dom)
  • 19.07, godz. 11:00 – Szydłowianka Szydłowiec (wyjazd)
  • 23.07, godz. 18:00 – Spartakus Daleszyce (dom)
  • 26.07 – GKS Nowiny
  • 30.07, godz. 18:00 – Orlicz Suchedniów (dom)