Patryk Kwiecień został nowym zawodnikiem LKS Orlęta Probudex Kielce. To pierwszy transfer naszego zespołu przed zbliżającym się sezonem IV ligi. A to przecież nie koniec. Czekajcie, na pewno będzie się działo!
Patryk ma 26 lat. Jest on wychowankiem drużyny MKS Stąporków, który później był związany głównie z Neptunem Końskie.
Patryk Kwiecień zawodnikiem LKS Orlęta Probudex Kielce! To pierwszy transfer podczas letniego okienka transferowego
„Patryk witamy w Orlętach Probudex Kielce i życzymy samych sukcesów” – napisano w mediach społecznościowych naszego klubu. „Sukces w sporcie to nie przypadek – to ciężka praca, determinacja i wiara w siebie. Każdy trening, każdy mecz to krok bliżej do Twojego celu. Nigdy się nie poddawaj!” – dodano.