Paweł Jaworek został nowym trenerem LKS Orlęta Probudex Kielce. Były szkoleniowiec Spartakusa Daleszyce zastąpił na stanowisku Michała Pałgana. „Przed nami dużo pracy, ale i ogromne możliwości. Jesteśmy gotowi, aby wykorzystać je na 100 proc” – przekazano na Facebooku.
Michał Pałgan zakończył pracę z naszym seniorskim zespołem po zakończeniu rundy jesiennej. „W związku z ostatnimi niezadowalającymi wynikami drużyny, postanowiliśmy zakończyć współpracę z trenerem Michałem Pałganem. Decyzja została podjęta po dokładnej analizie sytuacji sportowej i jest podyktowana dobrem klubu oraz kibiców” – napisano w mediach społecznościowych. Po miesiącu poszukiwań ogłoszono jego następcę.
Paweł Jaworek nowym trenerem LKS Orlęta Probudex Kielce!
Nowym szkoleniowcem naszego seniorskiego zespołu został Paweł Jaworek, co ogłoszono na Facebooku. Jego asystentem oraz trenerem bramkarzy został Tomasz Palka.
„Paweł Jaworek to szkoleniowiec znany z pasji, zaangażowania i nowoczesnego podejścia do piłki nożnej” – przekazano. W przeszłości prowadził on Orlicz Suchedniów, ŁKS Łagów, GKS Rudki, a ostatnim klubem był Spartakus Daleszyce.
„Tomasz Palka to były zawodnik Orląt Kielce, który powraca do klubu w roli szkoleniowca” – czytamy. Doświadczenie trenerskie zdobywał w GKS Rudki, Spartakusie Daleszyce, specjalizując się w pracy z bramkarzami oraz wsparciu sztabu trenerskiego.
„Panowie witamy w klubowej drużynie Orląt Kielce i życzymy wielu udanych treningów oraz wspólnych sukcesów. Jak panowie mówią – przed nami dużo pracy, ale i ogromne możliwości. Jesteśmy gotowi, aby wykorzystać je na 100 proc. Witamy w Drużynie i trzymamy kciuki!” – podsumowano.