LKS Orlęta Probudex Kielce zremisowały w piątkowym meczu 28. kolejki IV ligi z Granatem Skarżysko-Kamienna 2:2. Goście zdobyli wyrównującą bramkę w czwartej minucie doliczonego czasu gry.

Piłkarze Pawła Jaworka w poprzedniej kolejce rozbili Spartakusa Daleszyce aż 4:1. Tym samym przełamali serię trzech porażek z rzędu. Mieli zatem nadzieję na kolejne zwycięstwo ligowe.

Pechowy remis seniorów! – LKS Orlęta Probudex Kielce

LKS Orlęta Probudex Kielce zremisowały w piątkowym meczu 28. kolejki IV ligi z Granatem Skarżysko-Kamienna 2:2. Goście zdobyli wyrównującą bramkę w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Gole dla naszego zespołu strzelili Kamil Łokieć oraz Karol Dudzik.

LKS Orlęta Probudex Kielce – Granat Skarżysko-Kamienna 2:2 (1:1)

Bramki: Łokieć (37′), Dudzik (62′) – Hamera (16′), Papros (90+4′)

Skład: Zacharski – Lis, Dudzik, Susło, Wąs – Walkowiak, Kwiecień, Łokieć – Kiełb, Śliwa, Kuca

Po 27 rozegranych meczach Orlęta zajmują trzecie miejsce w tabeli ligowej, mając w dorobku 49 punktów. Liderem jest AKS Busko-Zdrój (51 pkt), który wyprzedza Moravię Morawica (51 pkt). Wicelider ma jednak jedno spotkanie mniej.