LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w kolejnym meczu sparingowym Ceramikę Opoczno 4:1. Gole strzelili Kacper Śliwa, Adrian Maciejewski, Rostysław Pryjmak oraz Grzegorz Kowalczyk.

Seniorzy powrócą do rozgrywek ligowych już 28 lutego. Pierwszym rywalem po przerwie będzie Alit Ożarów.

Pewne zwycięstwo seniorów w sparingu! – Orlęta Kielce

LKS Orlęta Probudex Kielce pokonały w kolejnym meczu sparingowym Ceramikę Opoczno 4:1. Gole strzelili Kacper Śliwa, Adrian Maciejewski, Rostysław Pryjmak oraz Grzegorz Kowalczyk.

LKS Orlęta Probudex Kielce – KS Ceramika Opoczno 4:1

Gole: Maciejewski, Pryjmak, Śliwa, Kowalczyk

Skład (I połowa): Zacharski – Szymański, Susło, Maciejewski, Wąs – Walkowiak, Łokieć, Foks, Kuca, Kwiecień – Śliwa

Skład (II połowa): Zawierucha – Dudzik, Lis, Maciejewski (70′ Susło), Wąs (70′ Szymański), Marszałek, Kowalczyk, Kwiecień (70′ Kuca), Kiełb, Jaśkiewicz, Pryjmak