Drużyna LKS Orlęta Probudex Kielce przegrała w sobotnim spotkaniu 23. kolejki IV ligi z Moravią Morawica 1:3. Honorowego gola dla naszego zespołu strzelił Jakub Jaśkiewicz.
Przed tygodniem piłkarze Pawła Jaworka rozbili Olimpię Pogoń Staszów aż 6:0. Aż cztery trafienia zanotował Jakub Jaśkiewicz. Po jednej bramce zdobyli za to Piotr Foks i Kacper Śliwa.
Pierwsza porażka seniorów na wiosnę – LKS Orlęta Probudex Kielce
Drużyna LKS Orlęta Probudex Kielce przegrała w sobotnim spotkaniu 23. kolejki IV ligi z Moravią Morawica 1:3. Honorowego gola dla naszego zespołu strzelił Jakub Jaśkiewicz.
Orlęta: Zacharski – Dudzik, Maciejewski, Susło, Wąs – Marszałek, Kwiecień, Walkowiak, Jaśkiewicz, Kuca – Kiełb
LKS Orlęta Probudex Kielce – Moravia Morawica 1:3 (1:2)
Gole: Jaśkiewicz – Rożek, Pietras, Rybus