Orlęta Kielce po raz pierwszy w rundzie wiosennej poniosły porażkę. W 31. kolejce IV ligi przegrały na własnym stadionie z wiceliderem tabeli Naprzodem Jędrzejów 1:2. Honorowego gola dla naszego zespołu strzelił Jakub Stachura.
Orlęta Kielce – Naprzód Jędrzejów 1:2 (0:1)
Gole: Stachura 89′ – Papka 3′, Rejowski 66′
Skład: Zacharski – Maciejewski, Walkowiak, Susło (76′ Marszałek), Pryimak (67′ Węgliński), Śliwa (71′ Stachura), Szymański (46′ Szczepański), Wawszczyk (55′ Kiełb), Lis, Wąs, Dudzik