LKS Orleta Probudex Kielce pokonały w niedzielę na własnym stadionie Orlicza Suchedniów 2:1 w 3. kolejce IV ligi świętokrzyskiej. Bohaterem został Rostysław Pryjmak, który zanotował dublet. Było to pierwsze zwycięstwo naszej drużyny w tym sezonie.

LKS Orlęta Probudex Kielce rozpoczęły sezon od domowego remisu z Alitem Ożarów 1:1. Nie było zatem wątpliwości, że prowadzona od niedawna przez trenera Michała Pałgana drużyna będzie chciała zdobyć trzy punkty w kolejnym meczu. Niestety, nie udało się pokonać Hetmana Włoszczowa i ponownie padł remis 1:1. Kolejnym rywalem był beniaminek – Orlicz Suchedniów.

Pierwsze zwycięstwo seniorów w sezonie! – Orlęta Kielce

Piłkarze Michała Pałgana źle rozpoczęli niedzielny mecz. Już w 30. minucie na prowadzenie gości wyprowadził Dawid Glibowski. Jeszcze przed przerwą wyrównał za to Rostysław Pryjmak. Druga połowa była wyrównana, w związku z czym wystarczył tylko gol, by przechylić szalę zwycięstwa na jedną ze stron. Ostatecznie w 60. minucie Pryjmak trafił po raz drugi i to nasz zespół cieszył się z pierwszego triumfu w tym sezonie.

Skład: Zacharski – Dudzik, Maciejewski, Piątek, Wąs – Walkowiak, Łokieć, Pryimak, Kuca – Wawszczyk, Jaśkiewicz