To było nasze, wielkie święto – tak w skrócie można podsumować sobotni festyn z okazji 75-lecia Orląt Kielce. Było mnóstwo atrakcji, sportowych emocji, a przede wszystkim prezentacja drużyn akademii. Na trybunach pojawiła się m.in. prezydent Kielc Agata Wojda. Serdecznie dziękujemy za przybycie zarówno działaczom, jak i rodzicom oraz zawodnikom. Pokazaliśmy na co nas stać!
Orlęta Kielce po dwóch porażkach z rzędu wreszcie przełamały złą serię. Piłkarze Tomasza Kołodziejczyka pokonali w 33. kolejce IV ligi świętokrzyskiej Neptuna Końskie 1:0. Jedynego gola strzelił absolutny bohater meczu Jacek Kiełb. Było to 17. zwycięstwo naszego zespołu w tym sezonie. Tuż po meczu seniorów miał miejsce nasz wyjątkowy festyn z okazji 75-lecia!
75-lecie klubu Orlęta Kielce! Tak to wszystko wyglądało
Podczas tego wyjątkowego wydarzenia było wszystko – atrakcje dla młodych, strefa gastronomiczna, prezentacja drużyn czy wyzwania z nagrodami. Na trybunach pojawiła się m.in. prezydent Kielc Agata Wojda. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny pokazaliśmy siłę. A zapewniamy, że będzie jeszcze lepiej!
https://www.facebook.com/profile.php?id=100084751250968&locale=pl_PL
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z galeriami zdjęciowymi autorstwa Oliwii Masternak oraz Dominika Klimka. W naszych mediach społecznościowych nie brakuje też rolek oraz materiałów wideo.





