Akademia Piłkarska Orlęta Kielce ma za sobą kolejny weekend. Imponujące zwycięstwa zanotowały zespoły roczników: 2013 czy 2015. Drużyna 2018 PRO wystąpiła za to w prestiżowej Ekstralidze w Sosnowcu. Zapraszamy na piłkarskie podsumowanie weekendu.

Już za tydzień kolejne mecze naszych drużyn. Wciąż zachęcamy za to do zapisów na treningi najmłodszych grup: 2018, 2019 i 2020.

Podsumowanie piłkarskiego weekendu! – Akademia Piłkarska Orlęta Kielce

Akademia Piłkarska Orlęta Kielce ma za sobą kolejny weekend. Imponujące zwycięstwa zanotowały zespoły roczników: 2013 czy 2015. Drużyna 2018 PRO wystąpiła za to w prestiżowej Ekstralidze w Sosnowcu. Zapraszamy na piłkarskie podsumowanie weekendu.

𝟮𝟬𝟭𝟮 𝗣𝗥𝗢

____________________________

  • Niedziela 30 listopada – sparing
  • Orlęta Kielce – Stal Rzeszów 4:5
  • Bramki: Kaczmarczyk x3, Nowak
  • Skład: Zembala, Dobosz, Fiuk, Rubak, Kulina, Salwa, Łuczkiewicz, Boroń J., Nowak, Kaczmarczyk, Borowiec, Pyk, Pająk, Bakalarz, Miechowicz, Boroń M., Tokarczyk, Wilczyński, Strzałka, Cegielski.
  • Trenerzy Damian Salwa i Sławomir Grzesik: – W niedzielę w Rzeszowie rozegraliśmy bardzo wartościowy sparing. Początek był dla nas trudny – musieliśmy zaadaptować się do intensywności i wysokiego poziomu narzuconego przez rywala.
  • – Z każdą kolejną minutą wyglądaliśmy jednak coraz lepiej, tworząc kilka bardzo dogodnych sytuacji podbramkowych. Najlepiej zaprezentowaliśmy się w trzeciej tercji, gdzie pokazaliśmy charakter i jakość w grze.
  • – Ostatecznie przegrywamy 4:5, ale był to niezwykle cenny sprawdzian i bardzo wartościowa gra dla całego zespołu.

𝟮𝟬𝟭𝟯 𝗣𝗥𝗢

____________________________

  • Niedziela 30 listopada – II liga świętokrzyska
  • Orlęta Kielce – KSZO Galacticos Ostrowiec 2:1
  • Gole: 0:1 bramka samobójcza, 1:1 Kusak, 2:1 Kisiel
  • Trenerzy Patryk Nowak i Hubert Janyst: – W niedzielę rozegraliśmy ostatni mecz ligowy. Przeciwnik grał bardzo dobrze w defensywie, broniąc swojego pola karnego przez cały mecz.
  • – Cieszy fakt, że drużyna konsekwentnie do samego końca utrzymała przewagę z pierwszej połowy i mecz zakończył się naszym zwycięstwem. Sezon zakończony awansem do I ligi. Wielkie brawa dla chłopaków.

― ― ― ― ― ― ― ― ― ― ― ― ― ―

  • Sobota 29 listopada – gra wewnętrzna/wyjście do FlySky
  • Trenerzy Patryk Nowak i Hubert Janyst: – Cieszy duża frekwencja z obu grup, dzięki czemu mogliśmy rotować zawodnikami na różnych pozycjach. Chłopcy świetnie poradzili sobie z wyzwaniem piłki jedenastoosobowej. Mecz był wyrównywany, zakończony wynikiem 6:3 dla ,,zielonych’’.
  • – Po sparingu cała drużyna udała się na wspólne wyjście integracyjne do bawialni FlySky. Tam przez blisko dwie godziny spędzili wspólnie czas w parku rozrywki.

𝟮𝟬𝟭𝟱 𝗣𝗥𝗢

____________________________

  • Sobota 29 listopada – sparing
  • Orlęta Kielce – Góral Górno (2014) 3:0
  • Gole: Stróżyk, Dudzic, Danek
  • Skład: Radek, Wojniak, Łukasik, Zatorski, Kania, Szymczuch, Stróżyk, Paradowski, Rębosz, Dudzic, Danek, Zygała, Buras, Kowal, Kwaskowicz
  • Trenerzy Konrad Zacharski i Mateusz Misztal: – Drużyna Orlika starszego rozegrała bardzo pożyteczny sparing w piłce dziewięciosobowej ze starszymi o rok przeciwnikami z Górna.
  • – Chłopcy świetnie operowali piłką i w drugiej części meczu tworzyli dużo sytuacji bramkowych. Bardzo dobra zagraliśmy w obronie, często odbieraliśmy piłkę na połowie przeciwnika i nie dopuszczaliśmy gości do naszej bramki.

𝟮𝟬𝟭𝟱 𝗔

____________________________

  • Orlęta Kielce – Orlicz Suchedniów
  • Skład: Buras, Kowal, Gryber, Bafia, Czaja, Marzec, Rozemberg, Ćwiek
  • Trener Mateusz Misztal: – Na wyróżnienie zasługuje postawa każdego z chłopców na boisku. Przede wszystkim zaangażowanie i chęć walki o każdą piłkę.

𝟮𝟬𝟭𝟴 𝗣𝗥𝗢/𝗔

____________________________

  • Sobota 29 listopada – sparingi
  • Orlęta Kielce – NAF Nowiny, KKP Korona, Moravia Morawica
  • Trenerzy Radosław Grzesiak i Albert Arabasz: – Zawodnicy rozegrali w sobotę serię gier sparingowych. Widzieliśmy dużo bramek oraz udanych prób dryblingu. Coraz lepiej wygląda nasze zachowanie w odbiorze.
  • – Cieszy nas, że widać efekty pracy nad grą w fazie ataku, jak i w obronie. Przeciwnikom dziękujemy za wartościowe zawody.

𝟮𝟬𝟭𝟵 𝗣𝗥𝗢

____________________________

  • Niedziela 30 listopada – Ekstraliga w Sosnowcu
  • Trenerzy Damian Detka i Rostysław Pryjmak: – Rozegraliśmy dobre zawody. Nasi piłkarze zdobyli duże doświadczenie, rywalizując z fajnymi drużynami. Dziękujemy przeciwnikom za grę. Do zobaczenia!

𝟮𝟬𝟭𝟵 𝗔

____________________________

  • Sobota 29 listopada – sparing
  • Orlęta Kielce – Góral Górno
  • Trenerzy Damian Detka i Rostysław Pryjmak: – Zawodnicy przez 90 minut rywalizowali na dwóch boiskach, chętnie podejmując pojedynki oraz coraz częściej dostrzegając partnerów.
  • – Dobra gra w naszym wykonaniu, cały czas zwracamy dużą uwagę na indywidualne zadania z piłką, co procentuje w grach. Dziękujemy przeciwnikom za pożyteczny sparing.

____________________________

  • Zapraszamy do zapisów na treningi pod nr telefonu: 695 361 302, trener Damian Detka.
  • Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
  • Partnerzy: Probudex S.A., Biernat-Dachy, Targi Kielce S.A., Szkoła jazdy PILOT, Betonpl Sp. z o.o, Oxyshoppl.