Akademia Piłkarska Orlęta Kielce ma za sobą kolejny weekend. Ciekawe sparingi mają za sobą roczniki: 2012, 2014 oraz 2016. Drużyny 2015 i 2019 PRO wystąpiły za to w imponujących wydarzeniach. Zapraszamy na piłkarskie podsumowanie weekendu.
Już za tydzień kolejne mecze naszych drużyn. Wciąż zachęcamy za to do zapisów na treningi najmłodszych grup: 2018, 2019 i 2020.
Podsumowanie piłkarskiego weekendu! – Akademia Piłkarska Orlęta Kielce
Akademia Piłkarska Orlęta Kielce ma za sobą kolejny weekend. Ciekawe sparingi mają za sobą roczniki: 2012, 2014 oraz 2016. Drużyny 2015 i 2019 PRO wystąpiły za to w imponujących wydarzeniach. Zapraszamy na piłkarskie podsumowanie weekendu.
𝟮𝟬𝟭𝟮 𝗣𝗥𝗢
- Niedziela 14 grudnia – sparing
- Orlęta Kielce – Resovia Rzeszów 2:1
Łuczkiewicz (
Kulina)
Nowak (
Kaczmarczyk)- Trenerzy Damian Salwa i Sławomir Grzesik: – Wyjazdowy sparing był bardzo wartościowym sprawdzianem i stał na naprawdę wysokim poziomie. Zmierzyliśmy się z wymagającym przeciwnikiem, a mecz od pierwszych minut miał dużą intensywność i dobrą organizację gry po obu stronach.
- – Bardzo dobrze wyglądaliśmy pod względem taktycznym – zespół grał konsekwentnie, realizując założenia i zachowując odpowiednie odległości między formacjami. Na szczególne brawa zasługuje zaangażowanie chłopców oraz dyscyplina w grze przez całe spotkanie.
- – W ofensywie było wiele naprawdę dobrych momentów i konkretów. Potrafiliśmy tworzyć klarowne sytuacje bramkowe i skutecznie je wykorzystywać. Zarówno my, jak i Resovia mieliśmy jeszcze kilka dogodnych okazji do zdobycia kolejnych bramek.
- – Ostatecznie byliśmy zespołem bardziej konkretnym i skutecznym, co przełożyło się na korzystny dla nas wynik. To był bardzo dobry mecz i cenny materiał do dalszej pracy. Brawo dla całego zespołu.
𝟮𝟬𝟭𝟰 𝗣𝗥𝗢
____________________________
- Sobota 13 grudnia – sparing
- Orlęta Kielce – Spartakus Daleszyce
- Trener Maciej Walkowiak: – Na szczególne pochwały zasługuje nasza reakcja po stracie piłki oraz szybki odbiór, które pozwalały nam utrzymać kontrolę nad grą. Drużyna stworzyła wiele groźnych sytuacji bramkowych.
- – Na duży plus należy również zaliczyć grę w obronie, która poskutkowała zachowaniem czystego konta. Wszystkim zawodnikom należą się brawa za ten sparing i ich zaangażowanie.
𝟮𝟬𝟭𝟱 𝗣𝗥𝗢
____________________________
- Sobota 13-14 grudnia – Pro Future Cup
- Skład: Radek, Buras, Zatorski, Łukasik, Wojniak, Kania, Rębosz, Szymczuch, Stróżyk, Zygała, Dudzic, Paradowski
- Trener Konrad Zacharski: – Wzięliśmy udział w dwudniowym mocno obsadzonym turnieju w Kozienicach. Pierwszego dnia chłopcy grali dobrze w piłkę i z dużym zaangażowaniem, przede wszystkim bardzo dobrze w obronie.
- – Do ostatniego meczu walczyliśmy o wejście do najlepszej grupy złotej. Ostatecznie drugiego dnia biliśmy się w grupie srebrnej. Po dobrym początku nastąpił spadek dyspozycji i ostatecznie skończyliśmy na szóstym miejscu w Lidze Europy, co dało 14. miejsce na 32 zespoły. Bardzo pożyteczne granie na koniec rundy jesiennej.
𝟮𝟬𝟭𝟲 𝗣𝗥𝗢
____________________________
- Sobota 13 grudnia – sparing
- Orlęta Kielce – Spartakus Daleszyce
- Skład: Stochmal, Szymkiewicz, Zmarzliński, Borycki, Pacyga, Kotenko, Żelazny, Kapral, Gronostaj, Latos, Kowalik, Sikora, Iwanicz, Matuszko, Świerczyński
- Trenerzy Adrian Materek i Olek Czerkaszyn: – Od pierwszej minuty nasi zawodnicy przejęli inicjatywę, stosując agresywny pressing i skutecznie utrudniając rywalom budowanie akcji.
- – Ofensywna gra zaowocowała wieloma widowiskowymi bramkami. Pełne zaangażowanie każdego gracza sprawiło, że mecz ten stał się idealnym zwieńczeniem dwunastu miesięcy intensywnej pracy.
𝟮𝟬𝟭𝟳 𝗣𝗥𝗢
____________________________
- Sobota 13 grudnia – sparing
- Trener Kamil Mróz: – Chłopcy od samego początku realizowali założenia przedmeczowe. Nasza gra w „siódemkach” wygląda coraz lepiej. Już za tydzień czeka nas ostatnie spotkanie w tym roku, w którym również zagramy w złożoności 6+1.
𝟮𝟬𝟭𝟴 𝗣𝗥𝗢
____________________________
- Sobota 13 grudnia – sparing
- Orlęta Kielce – Góral Górno
- Trenerzy Radosław Grzesiak i Albert Arabasz: – Rozegraliśmy sparing ze starszymi zawodnikami z Górna. Pomimo różnicy wieku, nasi zawodnicy dobrze sobie poradzili, konsekwentnie wypełniając swoje zadania. Cieszy duża ilość bramek i odwaga w pojedynkach. Przeciwnikom dziękujemy za gościnę.
𝟮𝟬𝟭𝟵 𝗣𝗥𝗢
____________________________
- Niedziela 14 grudnia – Turniej Mikołajkowy
- Trener Rostysław Pryjmak: – Rozegraliśmy kolejny zimowy turniej. Pokazaliśmy bardzo dobrą grę w obronie i w ataku. Przeciwnikom dziękujemy za grę i widzimy się na kolejnych edycjach.
𝟮𝟬𝟭𝟮 𝗔
____________________________
- Niedziela 14 grudnia – sparing
- Orlęta II Kielce – Resovia Rzeszów II 1:3
Haba (
Zawodnik testowany)- Trenerzy Damian Salwa i Sławomir Grzesik: – Drugi mecz miał nieco inny przebieg. Z naszej strony było widać niezłą organizację gry i momentami poprawne funkcjonowanie zespołu, jednak w ogólnym rozrachunku to przeciwnik częściej kontrolował wydarzenia na boisku i posiadał przewagę.
- – Stracone bramki były konsekwencją błędów indywidualnych, które na tym poziomie rywalizacji są bezlitośnie wykorzystywane. My również stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych, jednak zabrakło skuteczności i odpowiedniej jakości w finalizacji akcji.
- – Ostatecznie musieliśmy uznać wyższość rywala. To spotkanie pokazało nam jasno, nad czym musimy pracować i jakie elementy wymagają poprawy w kolejnych tygodniach.
𝟮𝟬𝟭𝟰 𝗔
____________________________
- Sobota 13 grudnia – sparing
- Orlęta Kielce – Klonówka Masłów
- Trener Maciej Walkowiak: – Każdy z zawodników dostał równy czas na boisku. Widać było poprawę naszej gry w porównaniu z ostatnim sparingiem. Martwi jednak nasza skuteczność, nad którą musimy jeszcze mocniej popracować.
𝟮𝟬𝟭𝟲 𝗔
____________________________
- Sobota 13 grudnia – sparing
- Skład: Guz, Mroczkowski, Miszczyk, Ryński, Miszczyk, Gawęcki, Sikora, Żelazny, Sieczko, Kwiecień, Wójcik, Michta, Janus, Ziomkiewicz, Salwa, Kowalczyk
- Trenerzy Olek Czerkaszyn i Adrian Materek: – Za nami wymagający mecz kontrolny z grupą 2017 Pro. Spotkanie to było dla nas cenną lekcją, która pokazała, nad jakimi elementami musimy jeszcze popracować.
- – Choć tym razem boisko zweryfikowało nasze plany, patrząc przez pryzmat całego roku, progres zespołu jest wyraźny. Każde takie starcie to ważny krok w rozwoju naszych zawodników.
𝟮𝟬𝟭𝟳 𝗔
____________________________
Sobota 13 grudnia – sparing
- Orlęta Kielce – NAF Nowiny
- Trener Sebastian Wąs: – Świetny występ naszej drużyny na hali. Dużo zaangażowania, uśmiechu i dobrej energii, a przede wszystkim wspólna gra i sportowa postawa. Brawo dla wszystkich zawodników za walkę i serce zostawione na boisku!
𝟮𝟬𝟭𝟵 𝗔
____________________________
Sobota 13 grudnia – sparing
Orlęta Kielce – Brain&Body Chmielnik
Trener Damian Detka: – Spotkanie stało na dobrym poziomie, było dużo pojedynków oraz odwagi w dryblingu. Warto odnotować również, ż zagrali chłopcy z rocznika 2020 oraz najmłodsze Orlęta Girls. Dziękujemy przeciwnikom za przyjazd, dobre granie i postawę fair play.
____________________________
- Zapraszamy do zapisów na treningi pod nr telefonu: 695 361 302, trener Damian Detka.
- Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
- Partnerzy: Probudex S.A., Biernat-Dachy, Targi Kielce S.A., Szkoła jazdy PILOT, Betonpl Sp. z o.o, Oxyshoppl.