Większość drużyn Akademii Piłkarskiej Orlęta Kielce w ubiegły weekend zakończyła sezon w wyjątkowy sposób. Były wspólne wyjścia na pizzę, do parków rozrywki i innych miejsc pełnych zabawy i radości! Nie zabrakło jednak kilku sparingów. Zapraszamy na piłkarskie podsumowanie weekendu.
Przed nami przerwa świąteczna, do treningów wracamy za dwa tygodnie. Już teraz zachęcamy jednak do zapisów na treningi najmłodszych grup: 2018, 2019 i 2020.
Podsumowanie piłkarskiego weekendu! – Akademia Piłkarska Orlęta Kielce
Większość drużyn Akademii Piłkarskiej Orlęta Kielce w ubiegły weekend zakończyła sezon w wyjątkowy sposób. Były wspólne wyjścia na pizzę, do parków rozrywki i innych miejsc pełnych zabawy i radości! Nie zabrakło jednak kilku sparingów. Zapraszamy na piłkarskie podsumowanie weekendu.
𝗢𝗥𝗟𝗘̨𝗧𝗔 „𝗣𝗜𝗟𝗢𝗧𝗞𝗜” 𝗚𝗜𝗥𝗟𝗦
____________________________
- Trenerzy Tomasz Pabjan i Oliwia Masternak: – W ostatnim meczu tego roku nasze Orlęta Girls rozegrały bardzo dobre spotkanie, prezentując dużą energię, zaangażowanie i odwagę w grze ofensywnej. Efektem było aż 10 zdobytych bramek. Choć rywalki strzeliły o dwie więcej, schodzimy z boiska z poczuciem dobrze wykonanej pracy i dużą satysfakcją z postawy zespołu.
- Skład: Lena Polańska, Marysia Krawczyk, Asia Szkatuła, Lena Kicińska, Melisa Szumska, Klaudia Kowalska, Ada Minda, Wiktoria Kozub, Blanka Gawlik, Olga Staniec, Kaja Gawrońska, Julia Górska oraz Nikola Kiełb.
- Warto podkreślić także występ młodszych zawodniczek – Ady Sikory, Amelii Kiełb i Alicji Adamczyk, które rywalizowały dziś z chłopcami na hali, zdobywając kolejne cenne doświadczenie.
- Dzień zakończyliśmy wspólnym wyjściem do FlySky, które było miłym akcentem na podsumowanie sportowego roku.
𝟮𝟬𝟭𝟳 𝗣𝗥𝗢
____________________________
- Orlęta Kielce – DAP Kielce
- Trener Kamil Mróz: – Rozegraliśmy bardzo wyrównane spotkanie. Obie drużyny dobrze operowały piłką, co przełożyło się na wiele ciekawych akcji i efektownych bramek. Drużynie gości dziękujemy za wartościowy sparing.
𝟮𝟬𝟭𝟵 𝗣𝗥𝗢
____________________________
- Orlęta Kielce – DAP Kielce
- Trenerzy Damian Detka i Rostysław Pryjmak: – Ten sparing był świetnym zwięczeniem roku. Mocny przeciwnik pokazał, że możemy z nim rywalizować jak równy z równym, chętnie grając 1 na 1 oraz coraz częściej dzieląc sie piłką z kolegami. Dziękujemy przeciwnikom za sportową rywalizację.
𝟮𝟬𝟭𝟵 𝗔/𝟮𝟬𝟮𝟬
____________________________
- Trójmecz: Orlęta Kielce – DAP Kielce – Moravia
- Trenerzy Damian Detka i Rostysław Pryjmak: – Trójmecz był zwieńczeniem roku w wykonaniu obu grup. Duża odwaga w pojedynkach oraz wiele bramek – to można było zobaczyć w sobotni poranek na parkiecie przy Warszawskiej. Dziękujemy przyjezdnym za sportową rywalizację.
____________________________
- Zapraszamy do zapisów na treningi pod nr telefonu: 695 361 302, trener Damian Detka.
- Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
- Partnerzy: Probudex S.A., Biernat-Dachy, Targi Kielce S.A., Szkoła jazdy PILOT, Betonpl Sp. z o.o, Oxyshoppl.