LKS Orlęta Probudex Kielce poległy w sobotnim, wyjazdowym spotkaniu 17. kolejki IV ligi z Neptunem Końskie. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył: Rostysław Pryjmak. Do zakończenia rundy jesiennej pozostało nam już tylko jeden mecz – zaległy z GKS-em Rudki.
LKS Orlęta Probudex Kielce spisują się bardzo dobrze. Po przegranym spotkaniu z Granatem Skarżysko-Kamienną wróciły na ścieżkę zwycięstw i pokonały Piaskowiankę Piaski oraz Victorię Skalbmierz. Choć niedawno polegliśmy z AKS-em Busko-Zdrój, to przed tygodniem pokazaliśmy klasę w meczu z Koroną III Kielce. I pewnie pokonaliśmy rywala 3:1.
Porażka seniorów na wyjeździe – Orlęta Kielce
LKS Orlęta Probudex Kielce poległy w sobotnim, wyjazdowym spotkaniu 17. kolejki IV ligi z Neptunem Końskie 1:2. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył: Rostysław Pryjmak. Była to dla nas czwarta porażka w rundzie jesiennej. Do zakończenia zmagań pozostał nam już tylko jeden mecz – zaległy z GKS-em Rudki. Odbędzie się on w środę 19 listopada.
Skład: Zacharski – Dudzik, Susło, Wąs – Łokieć, Lis, Walkowiak, Kwiecień, Kuca – Pryjmak, Jaśkiewicz
Na ten moment nasza drużyna zajmuje szóste miejsce w tabeli, mając w dorobku 30 pkt. Do liderującego AKS-u traci 15 punktów.