Seniorska drużyna Orląt Kielce przegrała w ostatniej 34. kolejce IV ligi na wyjeździe z GKS-em Łagów 0:3. Bohaterem meczu został 39-letni Mariusz Maciejski, który zanotował hat-tricka. Można powiedzieć, że szkoda, gdyż do 70 minuty był bezbramkowy remis.
Skład: Zawierucha – Maciejewski (78′ Stachura), Walkowiak, Susło, Pryjmak (81′ Węgliński), Śliwa (78′ Wawszczyk), Głowacki (55′ Łokieć), Szymański (55′ Szczepański), Wąs, Kiełb, Dudzik
Żółte kartki: Maciejewski, Głowacki; Czerwona kartka: Węgliński (87′)
ŁKS Łagów – Orlęta Kielce 3:0 (0:0)
Gole: Mariusz Maciejski (70′ k., 87′ k., 89′)
Finalnie Orlęta Kielce zakończą rozgrywki IV ligi na piątej bądź szóstej lokacie. Wszystko będzie zależało od niedzielnego meczu Spartakusa Daleszyce z Alitem Ożarów. Na ten moment nasz zespół ma na koncie 57 pkt, podczas gdy Alit zaledwie punkt mniej.