LKS Orlęta Probudex Kielce poległy w niedzielnym spotkaniu 15. kolejki IV ligi z AKS-em 1947 Busko-Zdrój 0:2. Dublet zanotował Kacper Rogoziński. Była to nasza trzecia porażka w tym sezonie.
LKS Orlęta Probudex Kielce spisują się ostatnio całkiem nieźle. Po przegranym spotkaniu z Granatem Skarżysko-Kamienną wróciły na ścieżkę zwycięstw i pokonały Piaskowiankę Piaski oraz Victorię Skalbmierz. Mecz ostatniej kolejki z GKS-em Rudki został jednak przełożył ze względu na zły stan boiska.
Porażka seniorów w meczu na szczycie – Orlęta Kielce
LKS Orlęta Probudex Kielce poległy w niedzielnym spotkaniu 15. kolejki IV ligi z AKS-em 1947 Busko-Zdrój 0:2. Dublet zanotował Kacper Rogoziński. Była to nasza trzecia porażka w tym sezonie.
Skład: Zacharski – Dudzik (71′ Węgliński), Maciejewski, Susło, Wąs (76′ Szymański) – Łokieć, Lis (76′ Marszałek), Pryimak (46′ Wawszczyk), Kuca (63′ Głowacki) – Śliwa (82′ Stachura), Kiełb
Po 14 rozegranych meczach nasz zespół zajmuje szóste miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 27 punktów. Do liderującego AKS-u traci teraz 12 pkt.