LKS Orlęta Probudex Kielce zanotowały pierwszą porażkę w sezonie. Piłkarze Michała Pałgana musieli w sobotę uznać wyższość Moravii Morawica i przegrali 1:2. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Karol Dudzik. Tym samym passa pięciu meczów bez porażki została przerwana.
LKS Orlęta Probudex Kielce rozpoczęły sezon od domowego remisu z Alitem Ożarów 1:1. Nie było zatem wątpliwości, że prowadzona od niedawna przez trenera Michała Pałgana drużyna będzie chciała zdobyć trzy punkty w kolejnym meczu. Niestety, nie udało się pokonać Hetmana Włoszczowa i ponownie padł remis 1:1. Kolejnym rywalem był beniaminek – Orlicz Suchedniów, z którym nasza drużyna wygrała 2:1. Nasza drużyna potwierdziła świetną formę w kolejnych spotkaniach z Arką Pawłów i Pogonią Staszów – pewnie zgarnęła sześć punktów.
Przerwana seria seniorów! – Orlęta Kielce
LKS Orlęta Probudex Kielce zanotowały pierwszą porażkę w sezonie. Piłkarze Michała Pałgana musieli w sobotę uznać wyższość Moravii Morawica i przegrali w 6. kolejce IV ligi świętokrzyskiej 1:2. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Karol Dudzik. Tym samym passa pięciu meczów bez porażki została przerwana.
Skład: Zacharski – Dudzik, Maciejewski, Lis, Węgliński (63′ Wąs) – Walkowiak, Łokieć (80′ Kowalczyk), Pryimak (63′ Śliwa), Kwiecień (63′ Jaśkiewicz) – Kuca (80′ Szymański), Wawszczyk (70′ Kiełb)
Po sześciu kolejkach ligowych LKS Orlęta Probudex Kielce zajmują piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. Do liderującej Moravii tracą trzy punkty.