Seniorska drużyna LKS Orlęta Probudex Kielce zremisowała na własnym stadionie w niedzielnym meczu 1. kolejki IV ligi z Alitem Ożarów 1:1. Honorową bramkę zdobył Kacper Śliwa. Był to debiut w roli szkoleniowca Michała Pałgana.
Remis seniorów na inaugurację rozgrywek! – Orlęta Kielce
Seniorska drużyna LKS Orlęta Probudex Kielce zremisowała na własnym stadionie w niedzielnym meczu 1. kolejki IV ligi z Alitem Ożarów 1:1. Goście wyszli na prowadzenie już w 1. minucie, kiedy do siatki trafił Marcin Dynarek. Dokładnie w 24. minucie gola na remis strzelił Kacper Śliwa. I – jak się później okazało – ustalił wynik spotkania. Ten mecz był debiutanckim w roli szkoleniowca dla Michała Pałgana.
- Skład: Zacharski – Wąs, Maciejewski, Piątek, Dudzik – Kuca, Walkowiak, Łokieć, Pryimak – Jaśkiewicz, Śliwa