LKS Orlęta Probudex Kielce zremisowały w niedzielnym spotkaniu 9. kolejki IV ligi ze Spartakusem Daleszyce 1:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Mikołaj Susło. Tym samym Orlęta pozostają niepokonane już od trzech spotkań!
LKS Orlęta Probudex Kielce rozpoczęły sezon od domowego remisu z Alitem Ożarów 1:1. Taki sam wynik padł w drugiej kolejce z Hetmanem Włoszczowa. Kolejnym rywalem był beniaminek – Orlicz Suchedniów, z którym nasza drużyna wygrała 2:1. Następnie potwierdziła ona świetną formę w kolejnych spotkaniach z Arką Pawłów i Pogonią Staszów – pewnie zgarnęła sześć punktów. Seria została jednak przerwana przez Moravię Morawica, z którą przegraliśmy 1:2. Ostatnie dwa spotkania, to jednak dwie wygrane – z Klimontowianką Klimontów (2:0) oraz GKS-em Nowiny (5:1)
Remis seniorów na wyjeździe! – Orlęta Kielce
LKS Orlęta Probudex Kielce zremisowały w niedzielnym spotkaniu 9. kolejki IV ligi ze Spartakusem Daleszyce 1:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Mikołaj Susło. Dla gospodarzy gola z rzutu karnego strzelił Mariusz Maciejski. Tym samym Orlęta pozostają niepokonane już od trzech spotkań!
Skład: Zacharski – Maciejewski, Susło, Dudzik (75′ Węgliński), Wąs – Walkowiak, Łokieć (Głowacki 80′), Kwiecień (34′ Pryimak), Kuca – Wawszczyk (58′ Marszałek), Śliwa (75′ Szymański)