Orlęta Kielce zremisowały w sobotnim sparingu z Szydłowianką Szydłowiec 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Karol Dudzik oraz Kacper Śliwa. Do rozpoczęcia rozgrywek IV ligi pozostały jeszcze trzy spotkania kontrolne.
Nasza drużyna rozpoczęła okres sparingowy od meczu z AKS-em Busko-Zdrój, który zakończył się porażką 2:3. Następnie zmierzyliśmy się z najlepszym zespołem ubiegłego sezonu Klasy Okręgowej Piaskowianką Piaski. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:1 po golach Kacpra Śliwy oraz Konrada Głowackiego.
Remis seniorów w trzecim sparingu! – Orlęta Kielce
Orlęta Kielce zremisowały w sobotnim sparingu z Szydłowianką Szydłowiec 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Karol Dudzik oraz Kacper Śliwa. Do rozpoczęcia rozgrywek IV ligi pozostały jeszcze trzy spotkania kontrolne. Piłkarze Michała Pałgana zmierzą się ze Spartakusem Daleszyce, GKS-em Nowiny oraz Orliczem Suchedniów