Seniorska drużyna Orlęta Kielce po sześciu zwycięstwach z rzędu zremisowała w czwartek Łysicą Bodzentyn 0:0. Tym samym pozostaje ona na szóstym miejscu w tabeli z dorobkiem 47 punktów.

Skład: Zacharski – Maciejewski, Walkowiak, Łokieć, Susło, Pryjmak, Głowacki (90′ Wawszczyk), Szczepański (62′ Szymański), Wąs, Kiełb (80′ Śliwa), Dudzik (85′ Węgliński).

Kartki: Łokieć (żółta – 90’+3), Maciejewski (2x żółta i w konsekwencji czerwona – 90’+2)