Mateusz Misztal, czyli trener rocznika 2015, ukończył ostatnio kurs trenerski UEFA B! – Mam nadzieję, że nabyta podczas zajęć wiedza oraz doświadczenie przyczyni się do rozwoju zawodników, z którymi mam przyjemność na co dzień pracować – powiedział po egzaminach.
Jednym z egzaminatorów był Henryk Rożek z Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Ponadto w komisji znajdowali się trenerzy: Marcin Gawron, Michał Gębura oraz Paweł Rybiński.
Sukces naszego trenera! – Akademia Piłkarska Orlęta Kielce
Miło nam poinformować, że nasz trener rocznika 2015 Mateusz Misztal ukończył kurs trenerski UEFA B. – Cieszę się z ukończenia kursu. Mam nadzieję, że nabyta podczas zajęć wiedza oraz doświadczenie przyczynią się do rozwoju zawodników, z którymi mam przyjemność na co dzień pracować – powiedział sam zainteresowany po egzaminach.
Trenerze Mateuszu, ogromne gratulacje!