Klub LKS Orlęta Probudex Kielce życzy wszystkim kibicom, trenerom, zawodnikom oraz sponsorom wszystkiego najlepszego w 2026 roku. „Niech każdy dzień będzie pełen uśmiechu, nowych doświadczeń i inspirujących przygód” – przekazano na Facebooku.

Za nami już przerwa świąteczna, w związku z czym do treningów wracamy za parę dni. Już teraz zachęcamy do zapisów na treningi najmłodszych grup: 2018, 2019 i 2020.

Szczęśliwego Nowego Roku! – Orlęta Kielce

Klub LKS Orlęta Probudex Kielce życzy wszystkim kibicom, trenerom, zawodnikom oraz sponsorom wszystkiego najlepszego w 2026 roku.

„Niech nadchodzący rok przyniesie Wam zdrowie, radość i mnóstwo pięknych chwil w gronie rodziny, przyjaciół i naszej społeczności. Niech każdy dzień będzie pełen uśmiechu, nowych doświadczeń i inspirujących przygód. Razem tworzymy coś wyjątkowego – oby ten rok był jeszcze lepszy!” – przekazano na Facebooku.