Dotychczasowy kapitan drużyny 2011 PRO prowadzonej przez ostatnie lata przez trenera Huberta Pawlika – Ksawery Janduła został nowym zawodnikiem Akademia RKS Radomiak Radom. Powodzenia Ksawery, trzymamy mocno kciuki!
Ksawery występował w ubiegłej rundzie zarówno w drużynie trampkarza starszego, jak i trampkarza młodszego. Finalnie zakończył wiosnę z dorobkiem 11 goli.
Transfer naszego zawodnika! – Orlęta Kielce
Dotychczasowy kapitan drużyny 2011 PRO prowadzonej przez ostatnie lata przez trenera Huberta Pawlika – Ksawery Janduła został nowym zawodnikiem Akademia RKS Radomiak Radom. Powodzenia Ksawery, trzymamy mocno kciuki! Nasz były środkowy obrońca zdążył już zadebiutować w sobotę w nowym barwach w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15 przeciwko Varsovii Warszawa.
Powodzenia Ksawery, trzymamy mocno kciuki!
____________________________
Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
____________________________
Partnerzy: Probudex S.A., Biernat-Dachy, Targi Kielce S.A., Szkoła jazdy PILOT, Betonpl Sp. z o.o, Oxyshoppl.