Dotychczasowy kapitan drużyny 2011 PRO prowadzonej przez ostatnie lata przez trenera Huberta Pawlika – Ksawery Janduła został nowym zawodnikiem Akademia RKS Radomiak Radom. Powodzenia Ksawery, trzymamy mocno kciuki!

Ksawery występował w ubiegłej rundzie zarówno w drużynie trampkarza starszego, jak i trampkarza młodszego. Finalnie zakończył wiosnę z dorobkiem 11 goli.

Transfer naszego zawodnika! – Orlęta Kielce

Dotychczasowy kapitan drużyny 2011 PRO prowadzonej przez ostatnie lata przez trenera Huberta Pawlika – Ksawery Janduła został nowym zawodnikiem Akademia RKS Radomiak Radom. Powodzenia Ksawery, trzymamy mocno kciuki! Nasz były środkowy obrońca zdążył już zadebiutować w sobotę w nowym barwach w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15 przeciwko Varsovii Warszawa.

Powodzenia Ksawery, trzymamy mocno kciuki!

____________________________

Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

____________________________

Partnerzy: Probudex S.A., Biernat-Dachy, Targi Kielce S.A., Szkoła jazdy PILOT, Betonpl Sp. z o.o, Oxyshoppl.